Świat za płotem jest bardziej fioletowy!

Play – najczęściej wybierana sieć w Polsce. Sprawdź, dlaczego warto pracować w Play.

„W Play nigdy nie ma nudy. Ciągle tworzymy nowe procesy i usprawniamy istniejące – przy okazji zbieramy doświadczenie i świetnie się bawimy.”
Piotr Wentykier
Kierownik Procesów Sprzedaży Bezpośredniej
„Czuję, że pod skrzydłami Play jestem w stanie osiągnąć coś więcej niż awans czy dobrą premię, mogę mieć pewność, że dążę do samorealizacji.”
Patrycja Gleba
Starszy Konsultant ds. Sprzedaży
„Cenię sobie w pracy, że skupiamy się na kwestiach ważnych. Ważny jest zespół ludzi, z którymi działam, nasze kompetencje i odpowiedzialność. Nie ma znaczenia to czy nosimy garnitury, dresy czy jeansy.”
Karina Rompa
Content Management and Acquisition Team Manager

Co u nas słychać

Tłusty czwartek w wersji Play

Każdego roku w biurze Play tłusty czwartek świętowaliśmy jak należy - nieskończoną ilością pączków i innych słodkości pałaszowanych przy wspólych kawach :) Tym razem pączkowymi historiami dzieliliśmy się online w formie zdjęć z wieczornych wypieków, porannych kolejek i talerzy pełnych pyszności. 

Nie obyło się też bez prezentów - dmuchane pączki basenowe trafiły do wyjątkowo kreatywnych Playersów! 

Play dla WOŚP w liczbach

Kolejny, wspólny finał i podsumowanie za nami - dzięki Play na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafi ponad 2,6 mln złotych! 

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, dzięki którym tegoroczny, wyjątkowy finał zakończył się tak wielkim sukcesem :) 

 

Gramy razem z WOŚP!

Styczeń jest dla nas miesiącem, w którym gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tym roku hasło przewodnie brzmi „Wygrywamy - finał z głową” i zbieramy środki na diagnostykę głowy u dzieci.

Każdy z nas może być częścią tego wyjątkowego finału. Wystarczy, że jesteś #teamplay ❤

Świąteczna paczka dla Playersów od fioletowego Mikołaja

Grudzień to piękny miesiąc. Nasz był wyjątkowy również dlatego, że każdy Players otrzymał do rąk własnych świąteczną paczkę pełną przyjemności. Czapka i skarpetki na spacer, sok malinowy do herbaty i pyszny marcepan to tylko kilka składowych tego pięknego prezentu. A ile radości przy rozpakowywaniu! ;)

Znajdź nas na:

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem