Świat za płotem jest bardziej fioletowy!

Play – najczęściej wybierana sieć w Polsce. Sprawdź, dlaczego warto pracować w Play.

„W Play nigdy nie ma nudy. Ciągle tworzymy nowe procesy i usprawniamy istniejące – przy okazji zbieramy doświadczenie i świetnie się bawimy.”
Piotr Wentykier
Kierownik Procesów Sprzedaży Bezpośredniej
„Czuję, że pod skrzydłami Play jestem w stanie osiągnąć coś więcej niż awans czy dobrą premię, mogę mieć pewność, że dążę do samorealizacji.”
Patrycja Gleba
Starszy Konsultant ds. Sprzedaży
„Cenię sobie w pracy, że skupiamy się na kwestiach ważnych. Ważny jest zespół ludzi, z którymi działam, nasze kompetencje i odpowiedzialność. Nie ma znaczenia to czy nosimy garnitury, dresy czy jeansy.”
Karina Rompa
Content Management and Acquisition Team Manager

Co u nas słychać

Jedziemy na Najpiękniejszy Festiwal!

Nie samą pracą żyje Players :) 

Pol'and'Rock jest jednym z wydarzeń, na którym nie może nas zabraknąć, zatem do zobaczenia na Lotnisku Makowce na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! 

Fioletowe dzieciaki mają Swój Dzień!

W Play uwielbiamy świętować!

Świętujemy sukcesy, awanse i firmowe wydarzenia. Nie zapominany teź o najmłodszych - 1 czerwca był ich świętem i w związku z tym kosze pełne słodyczy i innych skarbów trafiły do dzieci pracowników. Okrzykom radości, piskom i uśmiechom nie było końca :) 

Cykl: PLAYERSI Z PASJĄ!

Playersi mają swoje pasje, szeroką wiedzę i ciekawe doświadczenia w wielu pozzawodowych dziedzinach, dlatego postanowiliśmy ruszyć z cyklem PLAYERSI Z PASJĄ, w ramach którego wirualnie spotykamy się i rozmaiwamy o swoich zajawkach. 

Za nami planszówki, bieganie, podróże i żeglarstwo, a to dopiero początek! 

 

Tłusty czwartek w wersji Play

Każdego roku w biurze Play tłusty czwartek świętowaliśmy jak należy - nieskończoną ilością pączków i innych słodkości pałaszowanych przy wspólych kawach :) Tym razem pączkowymi historiami dzieliliśmy się online w formie zdjęć z wieczornych wypieków, porannych kolejek i talerzy pełnych pyszności. 

Nie obyło się też bez prezentów - dmuchane pączki basenowe trafiły do wyjątkowo kreatywnych Playersów! 

Znajdź nas na:

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem