Świat za płotem jest bardziej fioletowy!

Play – najczęściej wybierana sieć w Polsce. Sprawdź, dlaczego warto pracować w Play.

„W Play nigdy nie ma nudy. Ciągle tworzymy nowe procesy i usprawniamy istniejące – przy okazji zbieramy doświadczenie i świetnie się bawimy.”
Piotr Wentykier
Kierownik Procesów Sprzedaży Bezpośredniej
„You never Play alone! 😊”
Wiktoria Chmura-Dończyk
Starszy Specjalista ds. Projektów i Systemów Sprzedażowych
„Cenię sobie w pracy, że skupiamy się na kwestiach ważnych. Ważny jest zespół ludzi, z którymi działam, nasze kompetencje i odpowiedzialność. Nie ma znaczenia to czy nosimy garnitury, dresy czy jeansy.”
Karina Rompa
Content Management and Acquisition Team Manager

Co u nas słychać

Pracownicy PLAY i UPC razem w szczytnym celu

Mamy najlepszych pracowników na świecie!

W ramach akcji #KilometryDlaUkrainy zespoły Play i UPC Polska w zaledwie cztery tygodnie pokonali wspólnie 75 000 km (pieszo, na rowerze czy pływając)! To pozwoliło nam przekazać Polska Akcja Humanitarna (PAH) darowiznę w kwocie 250 000 zł, aby wesprzeć obywateli Ukrainy. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do wyzwania i dali z siebie ile mogli.

Przełomowa oferta UPC i Play - nawet 2 lata za darmo!

Połączenie sił PLAY i UPC, najlepszych w swojej klasie usług mobilnych, stacjonarnych i telewizyjnych, zaowocowało pierwszą wspólną powitalną promocją. Klienci obu operatorów w niespełna 2 miesiące od sfinalizowania transakcji mogą skorzystać z przełomowej oferty, dzięki której zyskają nawet 2 lata usług drugiego operatora za darmo! 

Szczegóły ofert: t.ly/Ljih

Obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi

Dla Play dbanie o środowisko i przyszłość planety jest bardzo ważne.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi nasi pracownicy mogli zrobić serwis swoich rowerów oraz wzięli udział w warsztatach dotyczących przygotowania eco domowych środków czystości, a to tylko część aktywności podejmowanych przez Play w tak ważnym dla nas temacie. 
 

Play sponsorem Women Techstyle Summit 2022

29 marca rusza Women Techstyle Summit 2022 - jedna z największych w Polsce konferencji dla kobiet z branży IT, skierowana zarówno do specjalistek oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę w IT. 

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami, także z Play :) 

Tegoroczna edycja odbędzie się w wersji online. Bezpłatne bilety: t.ly/qLlri.

 

Znajdź nas na:

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem