Świat za płotem jest bardziej fioletowy!

„W Play nigdy nie ma nudy. Ciągle tworzymy nowe procesy i usprawniamy istniejące – przy okazji zbieramy doświadczenie i świetnie się bawimy.”
Piotr Wentykier
Kierownik Procesów Sprzedaży Bezpośredniej
„You never Play alone! 😊”
Wiktoria Chmura-Dończyk
Młodszy Kierownik ds. Transformacji
„Zaczynałam pracę od umowy na zastępstwo i miało to być coś tylko na chwilę. Zostało na dłużej głównie dzięki ludziom, z którymi pracuję. Działamy razem i wtedy wszystko wydaje się łatwiejsze. Na co dzień bywa tak fajnie, że zapominamy że jesteśmy w pracy.”
Ola Nowak
Kierownik Sklepu Play

Co u nas słychać

5G na nowych częstotliwościach w Play – szybkie jak światłowód

Klienci Play mogą już korzystać z sieci 5G na nowych częstotliwościach 3500-3600 MHz. Operator uzyskał właśnie pierwsze pozwolenia radiowe na użytkowanie pasma C od Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Nowe zasoby pozwolą znacznie zwiększyć pojemność oraz prędkość sieci nowej generacji do 1 Gb/s. Różnicę odczują użytkownicy indywidualni i biznesowi, zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach. 

Dzięki 5G szybkiemu jak światłowód, cyfrowa komunikacja i rozrywka znacznie przyspieszą. 

Akcja Gwiazdor 2023, czyli 200 spełnionych marzeń!

Za nami finał tegorocznej Akcji Gwiazdor, w której Playersom udało się spełnić prezentowe marzenia aż 200 dzieciaków z ośrodków TPD w Legnicy i Koninie.

Dla każdego z nich to WIELKIE MARZENIE, które spełni się dzięki zaangażowaniu Playersów. Każdy prezent i list od Gwiazdorów nabiera mocy, bo często jest jedynym jakie dzieci dostaną od Św. Mikołaja.

Inżynierskie Targi Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności w Gliwicach

Za nami udział w kolejnych Inżynierskich Targach Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

To był świetny czas, spędzony na rozmowach i wymianie dobrej, pozytywnej energii z gośćmi naszego stoiska. Dziękujemy za inspirujące i owocne rozmowy pokazujące Wasz potencjał i zainteresowanie możliwościami rozwoju i perspektywy zatrudnienia w PLAY.

W trakcie targów przeprowadziliśmy konkurs „Born to PLAY”, w którym nagrodą główną był udział w Dniu Otwartym w regionalnym biurze PLAY w Katowicach oraz zestaw gadżetów. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem (dziękujemy!), a w ramach rozstrzygnięcia wyłoniliśmy aż trzy zwyciężczynie: Ania, Julia i Patrycja. Gratulacje Dziewczyny, byłyście najlepsze!

Do zobaczenia na kolejnej edycji targów!

Rusza Kampus 42 Warsaw – bezpłatna i uznana na świecie akademia programowania

Kampus 42 Warsaw to już rzeczywistość! 

Poprzez swoją Fundację „Wolność Wyboru”, PLAY jest pierwszym strategicznym partnerem Kampusu 42 w Warszawie. To pierwsza akademia programowania w Polsce, która daje możliwość bezpłatnej nauki w nowoczesnej, specjalnie przygotowanej przestrzeni. Trzymamy kciuki za uczestników kampusu!

Znajdź nas na: