Świat za płotem jest bardziej fioletowy!

UPC przeszło do PLAY! Najszybszy internet w Polsce dołączył do największej sieci komórkowej w Polsce. Sprawdź, dlaczego warto z nami pracować!

„W Play nigdy nie ma nudy. Ciągle tworzymy nowe procesy i usprawniamy istniejące – przy okazji zbieramy doświadczenie i świetnie się bawimy.”
Piotr Wentykier
Kierownik Procesów Sprzedaży Bezpośredniej
„You never Play alone! 😊”
Wiktoria Chmura-Dończyk
Młodszy Kierownik ds. Transformacji
„Cenię sobie w pracy, że skupiamy się na kwestiach ważnych. Ważny jest zespół ludzi, z którymi działam, nasze kompetencje i odpowiedzialność. Nie ma znaczenia to czy nosimy garnitury, dresy czy jeansy.”
Karina Rompa
Content Management and Acquisition Team Manager

Co u nas słychać

Fioletowi Gwiazdorzy spełniają marzenia

Ponownie zaangażowaliśmy się w akcję Gwiazdor. Zbieraliśmy prezenty, pakowaliśmy paczki i stworzyliśmy świąteczne paczki dla dzieci. W paczkach znalazło się aż 160 spełnionych dziecięcych marzeń!

Pumpkin Spice Energizing Day dla pracowników Grupy PLAY

W czwartek, 20 października, w naszym biurze w Warszawie odbył się Pumpkin Spice Energizing Day - wspólny dzień w biurze w jesiennym klimacie, któremu przyświecał duch akcji #Play4Energy! Jean Marc Harion - prezes Play i UPC - wraz z pracownikami obu spółek rozmawiali o tym z czego są dumni w pracy, a nieformalnym rozmowom towarzyszyły sportowe aktywności zapewnione przez firmę OPPO, co było świetną okazję do budowania #onespirit i #oneteam. 

Badania mammograficzne dla Playerek

W Październiku obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi i jest to świetny moment, aby się zbadać! Z tej okazji 12 pażdziernika pod naszym biurem przy ulicy Wynalazek w Warszawie zaparkował Mammobus, w którym wszystkie Playerki mogły zrobić bezpłatne badanie mammograficzne w technologii cyfrowej. A wszystko w ramach naszej akcji #Play4Energy.

Pracownicy PLAY i UPC razem w szczytnym celu

Mamy najlepszych pracowników na świecie!

W ramach akcji #KilometryDlaUkrainy zespoły Play i UPC Polska w zaledwie cztery tygodnie pokonali wspólnie 75 000 km (pieszo, na rowerze czy pływając)! To pozwoliło nam przekazać Polska Akcja Humanitarna (PAH) darowiznę w kwocie 250 000 zł, aby wesprzeć obywateli Ukrainy. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do wyzwania i dali z siebie ile mogli.

Znajdź nas na:

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem