Świat za płotem jest bardziej fioletowy!

Play – najczęściej wybierana sieć w Polsce. Sprawdź, dlaczego warto pracować w Play.

„W Play nigdy nie ma nudy. Ciągle tworzymy nowe procesy i usprawniamy istniejące – przy okazji zbieramy doświadczenie i świetnie się bawimy.”
Piotr Wentykier
Kierownik Procesów Sprzedaży Bezpośredniej
„You never Play alone! 😊”
Wiktoria Chmura-Dończyk
Starszy Specjalista ds. Projektów i Systemów Sprzedażowych
„Cenię sobie w pracy, że skupiamy się na kwestiach ważnych. Ważny jest zespół ludzi, z którymi działam, nasze kompetencje i odpowiedzialność. Nie ma znaczenia to czy nosimy garnitury, dresy czy jeansy.”
Karina Rompa
Content Management and Acquisition Team Manager

Co u nas słychać

TAKE THE CHALLENGE z Play!

Wraz z ChallengeRocket.com przygotowaliśmy wyzwanie, w którym może wziąć udział każdy, kto chciałby sprawdzić się w zadaniach technicznych. Po pomyślnym przejściu wyzwania i procesu rekrutacji możesz dołączyć Play jako Specjalista IT w Zespole Digital Development. 

Spróbuj swoich sił i rozwiąż 13 szybkich zadań! 

Szczegóły: Play Recruitment Challenge | ChallengeRocket.com

 

Play x Her Impact: Przygotuj się do rozmowy rekrutacyjnej

Poświęc 15 minut i dowiedz się, jak obecnie wyglądają procesy rekrutacyjne, jak się do nich przygotować i jak zyskać przewagę nad innymi kandydatami. 

Dawkę praktyczej wiedzy, porad i insiracji zapewnia Gabriela Machajek - Recruitment & Candidate Experience Managerem w Play. 

Link: http://t.ly/QKbw

Play x Her Impact: Kultura organizacyjna w firmie

Kolejna odsłona naszej współpracy z Her Impact, tym razem Matylda Walewska-Romanowska, Manager Komunikacji Korporacyjnej opowiada o kulturze organizacyjnej w Play i tego jak komunikacja wewnętrzna wpływa na jej kształtowanie.

Szukasz inspiracji? Obejrzyj koniecznie! 

Link: http://t.ly/Y9En

Play x Her Impact: Opanuj sztukę negocjacji

W ramach współpracy z Her Impact przedstawiamy serię shortcastów z ekspartami z różnych obszarów biznesowych i nie tylko. 

Na początek zapraszamy do obejrzenia nagrania na którym nasz kolega Michał - Kierownik Działu Partnerstw i Rozwoju Biznesu opowiada o trudnej sztuce negocjacji.

Link: http://t.ly/DdvJ

 

Znajdź nas na:

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem