Dlaczego Play?

Play to miejsce, w którym spotykają się nowoczesne technologie i ogromne możliwości.
Jesteśmy wiodącym operatorem telefonii komórkowej w Polsce. Od czasu naszego startu w 2007 roku zaufało nam ponad 15 milionów abonentów.

Od samego początku dostarczamy naszym klientom zaawansowane rozwiązania technologiczne i wyznaczamy kierunek rozwoju całej branży.

Poznaj historię naszej firmy

Playersi i nasze wartości

W Play pracuje obecnie ponad 2600 osób. Dużą część tej grupy stanowią fantastyczni specjaliści od sprzedaży i obsługi klienta, którzy na co dzień mają kontakt z klientami i rekomendują najlepsze rozwiązania.

Pracują z nami także marketingowcy oraz najlepsi fachowcy od IT i nowoczesnych technologii. Wszyscy tworzymy zespół Playersów.

Clear, czyli wszystko jasne
Close, czyli jesteśmy blisko
Can do, czyli damy radę
Passion, czyli pełni pozytywnej energii

Wydarzenia z ostatniego kwartału

Play i UPC Polska łączą siły, aby stworzyć nowego wiodącego operatora z korzyścią dla klientów

1 kwietnia 2022 r. Play sfinalizował transakcję nabycia 100% udziałów Liberty Global w UPC Polska Sp. z o.o.

Play i UPC Polska połączą swoje najlepsze usługi mobilne, stacjonarne i telewizyjne, aby zaoferować klientom jeszcze wyższą jakość i wartość.

Witamy zespół UPC Polska!

HR Najwyższej Jakości w Play

Jesteśmy dumni z uzyskanego certyfikatu "HR Najwyższej Jakości 2022" przyznawanego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Zasobami Ludzkimi PSZK
 
Jest to potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania.
 
Nagradzani pracodawcy to organizacje, które wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych!

Play uzupełnia ofertę internetu stacjonarnego

Rozszerzamy portfolio naszych rozwiązań dla domu o dostęp do światłowodu – nawet 1 Gb/s!

Dostępność usługi pod danym adresem można sprawdzić na stronie: play.pl.

Dostawcą światłowodu jest firma Fiberhost. Współpraca obejmie wszystkie otwarte sieci firmy budowane w ramach inwestycji własnych oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Play z zieloną energią elektryczną

W lipcu 2021 roku nawiązaliśmy współpracę z dostawcą energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. Dostarczana energia ma tzw. gwarancję pochodzenia, czyli certyfikat potwierdzający jej pozyskanie z elektrowni wodnych, farm wiatrowych czy słońca. To dopiero pierwszy w realizowanych przez Grupę Iliad i jej spółki celów klimatrycznych, kolejnymi są: 

  • do 2035 roku, 15 lat przed celem wyznaczonym przez Porozumienie Paryskie, 0 emisji netto w przypadku emisji bezpośrednich (zakresy emisji 1 i 2);
  • w 2050 roku, 0 emisji netto naszych najbardziej znaczących emisji pośrednich, czyli pochodzących z łańcuchów dostaw, które nie są kontrolowane przez organizację (zakres 3).

 

Współpracujemy z Her Impact

Play łączy siły z Her impact przy wspieraniu przedsiębiorczości młodych kobiet. Rozpoczynamy współpracę, w której jednym z elementów będzie dzielenie się wiedzą i doświadczeniem Expertów Play z różnych dziedzin. 

 

 

Wszystkie wydarzenia
Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem