Dlaczego Play?

Play to miejsce, w którym spotykają się nowoczesne technologie i ogromne możliwości.
Jesteśmy wiodącym operatorem telefonii komórkowej w Polsce. Od czasu naszego startu w 2007 roku zaufało nam ponad 15 milionów abonentów.

Od samego początku dostarczamy naszym klientom zaawansowane rozwiązania technologiczne i wyznaczamy kierunek rozwoju całej branży.

Poznaj historię naszej firmy

Playersi i nasze wartości

W Play pracuje obecnie ponad 2600 osób. Dużą część tej grupy stanowią fantastyczni specjaliści od sprzedaży i obsługi klienta, którzy na co dzień mają kontakt z klientami i rekomendują najlepsze rozwiązania.

Pracują z nami także marketingowcy oraz najlepsi fachowcy od IT i nowoczesnych technologii. Wszyscy tworzymy zespół Playersów.

Clear, czyli wszystko jasne
Close, czyli jesteśmy blisko
Can do, czyli damy radę
Passion, czyli pełni pozytywnej energii

Wydarzenia z ostatniego kwartału

Współpracujemy z Her Impact

Play łączy siły z Her impact przy wspieraniu przedsiębiorczości młodych kobiet. Rozpoczynamy współpracę, w której jednym z elementów będzie dzielenie się wiedzą i doświadczeniem Expertów Play z różnych dziedzin. 

 

 

Uruchomiliśmy w Play 9000 stację!

Mamy to! W maju przekroczyliśmy próg 9000 stacji bazowych wybudowanych przez Play. 

Szczęśliwa dziewięciotysięczna stacja znajduje się w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno

Play24 najlepiej ocenianą aplikacją operatorską w Polsce

Aplikacja Play24 powstała, aby ułatwić klientom codzienne zarządzanie kontem w sposób intuicyjny, wygodny i bezpieczny. Cel został osiągnięty, czego dowodem są najwyższe oceny wśród aplikacji operatorskich w Polsce w Google Play i Apple App Store.

Ilość aktywnych kont w naszej aplikacji osiągnęła na koniec listopada 5,3 mln i jest to najwyższy wynik w całej historii Play24! Jesteśmy dumni!

Akademia Team Play

Jako Play stworzyliśmy nowy portal stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży. Akademia Technologii Play jest miejscem, które inspiruje, wspiera rozwój, zachęca do kreatywności i wspólnych aktywności. Jest to miejsce bez hejtu czy ocen – stawiamy na zabawę i stworzenie najlepszej atmosfery do swobodnego rozwoju zainteresowań i talentów.

Akademia Team Play czeka na wszystkie dzieci, nastolatków oraz ich rodziców i opiekunów pod adresem: akademiateamplay.pl.

Rekrutacje do salonów sprzedaży

W związku z sytuacją zachorowań na COVID-19 pierwsze etapy rekrutacji odbywają się telefonicznie lub w formie rozmów wideo. Finalne spotkania z wybranymi kandydatami mogą odbywać się w przyszłym miejscu pracy (salonie Play) w formie osobistego spotkania z zachowaniem aktualnych wymogów sanitarnych (w tym np. utrzymywanie określonego dystansu i używanie wymaganych środków ochrony).

Wszystkie wydarzenia
Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem