Skontaktuj się z nami

O mnie
Kamil Rzymczyk Linked In kamil.rzymczyk@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji & Candidate Experience
Kamil Rzymczyk:

Z branżą rekrutacyjną, która jest moją pasją, związany jestem ponad 6 lat. W tym czasie miałem okazję pracować przy wielu różnorodnych projektach. Od zawsze rozumiałem, że rekrutacja to partnerska rozmowa Kandydata do pracy i Rekrutera oraz prezentacja zarówno Kandydata jak i firmy, do której aplikuje.

 

O mnie
Karol Gąsior karol.gasior@play.pl
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji & Candidate Experience
Karol Gąsior:

W pracy jako rekruter najbardziej cenię sobie różnorodność pracy i możliwość poznawania nowych ludzi. To właśnie różne projekty i praca z kandydatami napędzają mnie do rozwoju i ulepszania swoich umiejętności. Podczas rozmów rekrutacyjnych stawiam przede wszystkim na przyjazną i swobodną atmosferę, tak by każda rozmowa była cennym doświadczeniem dla każdej ze stron.

O mnie
Karolina Klaro-Kussy Linked In karolina.klaro-kussy@play.pl
Kierownik Zespołu Rekrutacji i Doświadczeń Kandydata HQ
Karolina Klaro-Kussy:

Z rekrutacją jestem związana od 2016 roku, w Play od 2018 roku. Pracowałam w agencjach rekrutacyjnych, gdzie poznałam pełen wachlarz branż i stanowisk, dzięki czemu żadne stanowisko nie jest mi straszne. W pracy tej najbardziej lubię brak monotonii – każda rekrutacja, każdy kandydat, każdy dzień jest inny, mimo pozornego podobieństwa.

O mnie
Karolina Machnik Karolina.Machnik@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji & Candidate Experience
Karolina Machnik:

Rekrutacja jest dla mnie niesamowitym doświadczeniem, w której mam możliwość poznać nową historię – zawsze inną, ale zawsze ciekawą. Stawiam w niej na partnerstwo, szczerość i dobrą atmosferę. Z ciekawością i entuzjazmem podchodzę do nowych projektów. Staram się iść przez życie z uśmiechem na twarzy i zarażać nim innych.

O mnie
Katarzyna Haczek Linked In katarzyna.haczek2@upc.pl
Specjalista ds. Rekrutacji i Candidate Experience
Katarzyna Haczek:

Czerpię energię z rozmów z drugim człowiekiem i to stanowi mój motor napędowy do działania. Wierzę, że rozmowy rekrutacyjne to moment, w który spotykamy się aby lepiej się poznać i wymienić wzajemne oczekiwania. Moim celem w procesie rekrutacji jest znalezienie najlepszego kompetencyjnie kandydata, który wpasuje się w wartości zespołu.

O mnie
Katarzyna Mathias Linked In katarzyna.mathias@play.pl
Koordynator ds. Rekrutacji z obszaru Networks i TV
Katarzyna Mathias:

Do codziennej pracy najbardziej napędza mnie jej dynamika i różnorodność stanowisk, z jakimi się spotykam. Lubię angażować się w trudne i specyficzne rekrutacje, które wymagają często niestandardowych metod. 

O mnie
Renata Sitek Linked In renata.sitek@play.pl
Koordynator ds. Rekrutacji z obszaru Support
Renata Sitek:

W procesie rekrutacyjnym stawiam na jakość, szczerość i stworzenie pozytywnej atmosfery. Candidate Experience jest dla mnie szczególnie ważny. Ludzie, dynamika i różnorodne otoczenie dają mi energię i satysfakcję każdego dnia.

O mnie
Aleksandra Gojtowska Aleksandra.Gojtowska@play.pl
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji & Candidate Experience
Aleksandra Gojtowska:

W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z ludźmi, poznanie ich historii, potrzeb i zderzenie ich z potrzebami firmy. Do wszystkich zadań podchodzę z otwartą głową i zaangażowaniem. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko czasem takie wymagające większego wysiłku.

O mnie
Aleksandra Wybraniec aleksandra.wybraniec@upc.pl
Asystent Działu Rekrutacji
Aleksandra Wybraniec:

Moja przygoda z rekrutacją rozpoczęła się niedawno. Wspieram Zespół w pojawiających się na horyzoncie wyzwaniach, których nie brakuje. W mojej pracy najbardziej lubię różnorodność projektów i możliwość spotkania z drugim człowiekiem.

O mnie
Anna Plaza Linked In anna.plaza@play.pl
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji & Candidate Experience
Anna Plaza:

W mojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem. W procesie rekrutacyjnym stawiam na szczerość, partnerstwo oraz pozytywną atmosferę. Różnorodność realizowanych przeze mnie zadań i projektów jest dla mnie siłą napędową i sprawia, że mogę stale się rozwijać.

O mnie
Irmina German Linked In irmina.german@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji & Candidate Experience
Irmina German:

Rekrutacją zajmuję się od 2009 roku. Od wielu lat jestem związana z branżą nowoczesnych technologii. W procesie rekrutacji największą uwagę zwracam na postawę kandydata. Jeżeli ta jest zgodna z oczekiwaniami organizacji, nad wszystkim innym można wspólnie pracować.

O mnie
Iwona Bakiewicz Linked In iwona.bakiewicz@play.pl
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji & Candidate Experience
Iwona Bakiewicz:

Z rekrutacją jestem związana od 2015 roku i w tym czasie prowadziłam procesy rekrutacyjne do wielu zróżnicowanych obszarów. Nauka i nowe wyzwania to elementy, które napędzają mnie do działania. Na co dzień staram się dbać o komfort kandydatów w procesie rekrutacyjnym, tak, aby było to dla nich pozytywnym doświadczeniem.

O mnie
Izabela Duk-Merdzik Linked In izabela.duk-merdzik@play.pl
Kierownik Zespołu Rekrutacji i Doświadczeń Kandydata Commercial
Izabela Duk-Merdzik:

Przez wiele lat rekrutowałam pracowników do swoich zespołów w Play. Moja intuicja i umiejętności pozwalają mi znajdować świetnych Playersów. Szukam ludzi, którzy dopełnią świat Play, czyli osób pełnych pasji, otwartych umysłów oraz poczucia humoru. Kocham pracę pełną wyzwań, ciekawą i blisko ludzi – dlatego tu jestem.

Kierownik Działu Rekrutacji i Candidate Experience

Wiem, że dobra rekrutacja to podstawa sukcesu. Dbam o to, żeby rozmowa o pracę była wartościowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

Gabriela Machajek Linked In gabriela.machajek@play.pl

"Dbam o to, żeby rozmowa o pracę była wartościowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Mam życzliwe i uważne serce do kontaktu z ludźmi.”

Program stażowy Play Your Future

Rekrutacja na 6-miesięczny staż w działach technicznych Networks & TV w Play trwa! 

Chcesz rozpocząć wakacje z nami, poznać Playersów, zobaczyć, jak wygląda praca w Play i co najważniejsze - zdobyć dużą dawkę wiedzy i praktycznych umiejętności?

Poznaj szczegóły i aplikuj #}