Skontaktuj się z nami

O mnie
Agnieszka Piwowar Linked In agnieszka.piwowar@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji i Candidate Experience
Agnieszka Piwowar:

Rekrutacja jest dla mnie spotkaniem z człowiekiem, jego talentami i umiejętnościami. Zawsze z otwartością i ciekawością słucham zawodowych opowieści. Wierzę, że budowanie relacji  to dobry początek każdej drogi.

O mnie
Aleksandra Wybraniec aleksandra.wybraniec@upc.pl
Asystent Działu Rekrutacji
Aleksandra Wybraniec:

Moja przygoda z rekrutacją rozpoczęła się niedawno. Wspieram Zespół w pojawiających się na horyzoncie wyzwaniach, których nie brakuje. W mojej pracy najbardziej lubię różnorodność projektów i możliwość spotkania z drugim człowiekiem.

O mnie
Dominika Gregorz Linked In dominika.gregorz@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji i Candidate Experience
Dominika Gregorz:

Moją motywacją do codziennej pracy są ludzie. Do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzę indywidualnie z pełnym zaangażowaniem. W rekrutacjach, które prowadzę ważne jest dla mnie partnerstwo, szczera rozmowa oraz poznanie potrzeb zarówno biznesu jak i kandydata. 

O mnie
Iwona Bakiewicz Linked In iwona.bakiewicz@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji i Candidate Experience
Iwona Bakiewicz:

Z rekrutacją jestem związana od 2015 roku i w tym czasie prowadziłam procesy rekrutacyjne do wielu zróżnicowanych obszarów. Nauka i nowe wyzwania to elementy, które napędzają mnie do działania. Na co dzień staram się dbać o komfort kandydatów w procesie rekrutacyjnym, tak, aby było to dla nich pozytywnym doświadczeniem.

O mnie
Izabela Duk-Merdzik Linked In izabela.duk-merdzik@play.pl
Specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Izabela Duk-Merdzik:

Przez wiele lat rekrutowałam pracowników do swoich zespołów w Play. Moja intuicja i umiejętności pozwalają mi znajdować świetnych Playersów. Szukam ludzi, którzy dopełnią świat Play, czyli osób pełnych pasji, otwartych umysłów oraz poczucia humoru. Kocham pracę pełną wyzwań, ciekawą i blisko ludzi – dlatego tu jestem.

O mnie
Kamil Rzymczyk Linked In kamil.rzymczyk@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji i Candidate Experience
Kamil Rzymczyk:

Z branżą rekrutacyjną, która jest moją pasją, związany jestem ponad 6 lat. W tym czasie miałem okazję pracować przy wielu różnorodnych projektach. Od zawsze rozumiałem, że rekrutacja to partnerska rozmowa Kandydata do pracy i Rekrutera oraz prezentacja zarówno Kandydata jak i firmy, do której aplikuje.

 

O mnie
Karolina Klaro-Kussy Linked In karolina.klaro-kussy@play.pl
Starszy Specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Karolina Klaro-Kussy:

Z rekrutacją jestem związana od 2016 roku, w Play od 2018 roku. Pracowałam w agencjach rekrutacyjnych, gdzie poznałam pełen wachlarz branż i stanowisk, dzięki czemu żadne stanowisko nie jest mi straszne. W pracy tej najbardziej lubię brak monotonii – każda rekrutacja, każdy kandydat, każdy dzień jest inny, mimo pozornego podobieństwa.

O mnie
Karolina Machnik Karolina.Machnik@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji i Candidate Experience
Karolina Machnik:

Rekrutacja jest dla mnie niesamowitym doświadczeniem, w której mam możliwość poznać nową historię – zawsze inną, ale zawsze ciekawą. Stawiam w niej na partnerstwo, szczerość i dobrą atmosferę. Z ciekawością i entuzjazmem podchodzę do nowych projektów. Staram się iść przez życie z uśmiechem na twarzy i zarażać nim innych.

O mnie
Katarzyna Haczek Linked In katarzyna.haczek2@upc.pl
Talent Acquisition Specialist
Katarzyna Haczek:

Czerpię energię z rozmów z drugim człowiekiem i to stanowi mój motor napędowy do działania. Wierzę, że rozmowy rekrutacyjne to moment, w który spotykamy się aby lepiej się poznać i wymienić wzajemne oczekiwania. Moim celem w procesie rekrutacji jest znalezienie najlepszego kompetencyjnie kandydata, który wpasuje się w wartości zespołu.

O mnie
Katarzyna Mathias Linked In katarzyna.mathias@play.pl
Starszy Specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Katarzyna Mathias:

Do codziennej pracy najbardziej napędza mnie jej dynamika i różnorodność stanowisk, z jakimi się spotykam. Lubię angażować się w trudne i specyficzne rekrutacje, które wymagają często niestandardowych metod. 

O mnie
Magdalena Ziemichód Linked In Magdalena.Ziemichod@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji i Candidate Experience
Magdalena Ziemichód:

Z rekrutacją jestem związana od 2018 roku. Pracowałam dla dużych i mniejszych przedsiębiorstw, biorąc udział w wielu różnorodnych projektach m.in. z obszaru obsługi klienta, sprzedaży i marketingu.
Cechuje mnie szczerość i ciekawość świata, dlatego każda rozmowa rekrutacyjna jest dla mnie rozmową z drugim człowiekiem, który zawsze ma inspirującą historię do opowiedzenia – o sobie.

O mnie
Renata Sitek Linked In renata.sitek@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji i Candidate Experience
Renata Sitek:

W procesie rekrutacyjnym stawiam na jakość, szczerość i stworzenie pozytywnej atmosfery. Candidate Experience jest dla mnie szczególnie ważny. Ludzie, dynamika i różnorodne otoczenie dają mi energię i satysfakcję każdego dnia.

Kierownik Działu Rekrutacji i Candidate Experience

Wiem, że dobra rekrutacja to podstawa sukcesu. Dbam o to, żeby rozmowa o pracę była wartościowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

Gabriela Machajek Linked In gabriela.machajek@play.pl

"Dbam o to, żeby rozmowa o pracę była wartościowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Mam życzliwe i uważne serce do kontaktu z ludźmi.”

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem