Skontaktuj się z nami

O mnie
Katarzyna Mathias Linked In katarzyna.mathias@play.pl
Starszy Specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Katarzyna Mathias:

Do codziennej pracy najbardziej napędza mnie jej dynamika i różnorodność stanowisk, z jakimi się spotykam. Lubię angażować się w trudne i specyficzne rekrutacje, które wymagają często niestandardowych metod. 

O mnie
Monika Łydkowska Linked In monika.lydkowska@play.pl
Starszy Specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Monika Łydkowska:

Wierzę, że za każdym sukcesem firmy stoi umiejętność przyciągania talentów oraz odpowiedniego zarządzania nimi, dlatego moja obecność w Play nie jest przypadkowa.

O mnie
Dominika Gregorz Linked In dominika.gregorz@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji i Candidate Experience
Dominika Gregorz:

Moją motywacją do codziennej pracy są ludzie. Do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzę indywidualnie z pełnym zaangażowaniem. W rekrutacjach które prowadzę ważne jest dla mnie partnerstwo, szczera rozmowa oraz poznanie potrzeb zarówno biznesu jak i kandydata. 

O mnie
Iwona Bakiewicz Linked In iwona.bakiewicz@play.pl
Specjalista ds. Rekrutacji i Candidate Experience
Iwona Bakiewicz:

Z rekrutacją jestem związana od 2015 roku i w tym czasie prowadziłam procesy rekrutacyjne do wielu, zróżnicowanych obszarów. Nauka i nowe wyzwania to elementy, które napędzają mnie do działania. Na co dzień staram się dbać o komfort kandydatów w procesie rekrutacyjnym, tak aby było to dla nich pozytywnym doświadczeniem.

O mnie
Izabela Duk-Merdzik Linked In izabela.duk-merdzik@play.pl
Młodszy specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Izabela Duk-Merdzik:

Przez wiele lat rekrutowałam pracowników do swoich zespołów w Play. Moja intuicja i umiejętności pozwalają mi znajdować świetnych Playersów. Szukam ludzi, którzy dopełnią świat Play, czyli osób pełnych pasji, otwartych umysłów oraz poczucia humoru. Kocham pracę pełną wyzwań, ciekawą i blisko ludzi – dlatego tu jestem.

O mnie
Karolina Klaro-Kussy Linked In karolina.klaro-kussy@play.pl
Starszy Specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Karolina Klaro-Kussy:

Z rekrutacją jestem związana od 2016 roku, w Play od 2018 roku. Pracowałam w agencjach rekrutacyjnych, gdzie poznałam pełen wachlarz branż i stanowisk, dzięki czemu żadne stanowisko nie jest mi straszne. W pracy tej najbardziej lubię brak monotonii – każda rekrutacja, każdy kandydat, każdy dzień jest inny, mimo pozornego podobieństwa.

Kierownik Działu Rekrutacji i Candidate Experience

Wiem, że dobra rekrutacja to podstawa sukcesu. Dbam o to, żeby rozmowa o pracę była wartościowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

Gabriela Machajek Linked In gabriela.machajek@play.pl

"Dbam o to, żeby rozmowa o pracę była wartościowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Mam życzliwe i uważne serce do kontaktu z ludźmi.”

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem