Skontaktuj się z nami

O mnie
Katarzyna Mathias Linked In katarzyna.mathias@play.pl
Specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Katarzyna Mathias:

Do codziennej pracy najbardziej napędza mnie jej dynamika i różnorodność stanowisk, z jakimi się spotykam. Lubię angażować się w trudne i specyficzne rekrutacje, które wymagają często niestandardowych metod. 

O mnie
Monika Gawryluk-Pfennig Linked In monika.gawryluk-pfennig@play.pl
Starszy specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Monika Gawryluk-Pfennig:

W codziennym biegu wśród nowych wyzwań cenię sobie atmosferę zaufania i wsparcia w zespole. Sprawdzanie się w nowych ambitnych zadaniach, a przede wszystkim brak rutyny, to mi daje mi praca w rekrutacji Play – dlatego tu jestem.

O mnie
Monika Łydkowska Linked In monika.lydkowska@play.pl
Specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Monika Łydkowska:

Wierzę, że za każdym sukcesem firmy stoi umiejętność przyciągania talentów oraz odpowiedniego zarządzania nimi, dlatego moja obecność w Play nie jest przypadkowa.

O mnie
Natalia Strzembeczna Linked In natalia.strzembeczna@play.pl
Specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Natalia Strzembeczna:

Bardzo dużo satysfakcji daje mi praca z ludźmi, a taka właśnie jest praca w HR. W swojej pracy najważniejsze dla mnie są relacje: z kandydatami podczas każdego etapu rekrutacji i selekcji, a także z pracownikami firmy w ramach komunikacji wewnętrznej. Lubię to, co robię, dlatego gdybym wygrała w totolotka, nadal bym pracowała :) 

O mnie
Gracjana Marzec-Śliwińska Linked In gracjana.marzec-sliwinska@play.pl
Starszy specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Gracjana Marzec-Śliwińska:

Cenię sobie jasność i prostotę, bliskie relacje i podejście do trudności, jak do wyzwań. A to wartości Play, z którymi mogę się identyfikować i realizować w codziennej pracy. Dbam o to, by kandydaci mieli ze mną kontakt, by rozmowy przebiegały w przyjaznej atmosferze oraz by otrzymywali informacje zwrotne.

O mnie
Karolina Klaro-Kussy Linked In karolina.klaro-kussy@play.pl
Specjalista ds. rekrutacji i candidate experience
Karolina Klaro-Kussy:

Z rekrutacją jestem związana od 2016 roku, w Play od 2018 roku. Pracowałam w agencjach rekrutacyjnych, gdzie poznałam pełen wachlarz branż i stanowisk, dzięki czemu żadne stanowisko nie jest mi straszne. W pracy tej najbardziej lubię brak monotonii – każda rekrutacja, każdy kandydat, każdy dzień jest inny, mimo pozornego podobieństwa.

Kierownik Działu Rekrutacji i Candidate Experience

Wiem, że dobra rekrutacja to podstawa sukcesu. Dbam o to, żeby rozmowa o pracę była wartościowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

Gabriela Machajek Linked In gabriela.machajek@play.pl

"Dbam o to, żeby rozmowa o pracę była wartościowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Mam życzliwe i uważne serce do kontaktu z ludźmi.”

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem