Dlaczego Grupa PLAY?

Grupa PLAY to miejsce, w którym spotykają się nowoczesne technologie i ogromne możliwości.
Jesteśmy wiodącym operatorem telefonii komórkowej w Polsce. Od czasu naszego startu w 2007 roku zaufało nam ponad 16 milionów abonentów.

Od samego początku dostarczamy naszym Klientom zaawansowane rozwiązania technologiczne i wyznaczamy kierunek rozwoju całej branży. Nieustannie też powiększamy Grupę PLAY, jednocześnie zachowując stabilną pozycję na rynku jako dostawca usług i pracodawca. 

Poznaj historię naszej firmy

Playersi i nasze wartości

W Grupie PLAY pracuje obecnie ponad 4000 osób. Dużą część tej grupy stanowią fantastyczni specjaliści od sprzedaży i obsługi klienta, którzy na co dzień mają kontakt z klientami i rekomendują im najlepsze rozwiązania.

Pracują z nami także marketingowcy, najlepsi fachowcy od IT i nowoczesnych technologii światłowodowych oraz całe zespoły specjalistów wykwalifikowanych w innych obszarach. Wszyscy tworzymy grupę #Playersów, których praca przekłada się na jakość naszych usług.

Clear, czyli wszystko jasne
Close, czyli jesteśmy blisko
Can do, czyli damy radę
Passion, czyli pełni pozytywnej energii

Wydarzenia z ostatniego kwartału

Playersi na Xmas Energizing Day

15 grudnia w dwóch naszych biurach: w Warszawie i Katowicach, świętowaliśmy Xmas Energizing Day!
To wyjątkowy dzień w roku, podczas którego wspólnie śpiewamy kolędy, robimy stroiki czy dekorujemy pierniki.
To był dzień pełen energii i pozytywnych emocji. Sami nie wiedzieliśmy, że mamy tyle ukrytych talentów wśród naszych koleżanek i kolegów!

Nowe miejscowości w zasięgu LTE

Maj należał do wybitnie udanych miesięcy jeśli chodzi o nowe miejscowości, do których dotarł szybki, fioletowy internet. Nasze zespoły odpowiedzialne za sieć pokazują, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych – dopełniają wszelkie wymogi formalne i uruchamiają kolejne stacje. Dzięki temu mieszkańcy kolejnych miejscowości mogą cieszyć się komfortową pracą, rozrywką czy możliwością kontaktu z bliskimi.

Szczegóły i listę znajdziesz tutaj: https://blogplay.pl/2022/06/nowe-miejscowosci-w-zasiegu-maj-2022/

PLAY wyróżniony w V edycji konkursu FRIENDLY WORKPLACE

Mamy powody do dumyi radości!

Kapituła konkursu nagrodziła nasze podejście i wysiłki w obszarach takich jak: relacje z pracownikami, rozwój pracowników, work life balance, zdrowe miejsce pracy i benefity. Wyróżniono nas również Nagrodą Specjalną za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, poszanowanie dla idei łączenia pracy zawodowej z życiem prywatnym, a także za szerokie zaangażowanie na rzecz tworzenia przyjaznego miejsca pracy. 

16 milionów klientów PLAY i solidne wyniki w I kwartale 2022 r

Publikujemy wyniki za pierwszy kwartał 2022 roku. Wnioski? Jest bardzo dobrze.

Dla wzrokowców i wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy infografikę z najważniejszy

Play i UPC Polska łączą siły, aby stworzyć nowego wiodącego operatora z korzyścią dla klientów

1 kwietnia 2022 r. Play sfinalizował transakcję nabycia 100% udziałów Liberty Global w UPC Polska Sp. z o.o.

Play i UPC Polska połączą swoje najlepsze usługi mobilne, stacjonarne i telewizyjne, aby zaoferować klientom jeszcze wyższą jakość i wartość.

Witamy zespół UPC Polska!

Wszystkie wydarzenia
Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem