Wszystkie wydarzenia

32. Finał Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z udziałem Play

Jak co roku wspieramy WOŚP. 

Playersi kwastowali i wzięli udział w biegu "Policz się z cukrzycą". Z kolei najbardziej zaangażowani pracownicy Contact Center w studiu WOŚP pomogli w obsłudze Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, na którą przekazaliśmy 100 złotych kart SIM! 

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! 

W Play stawiamy na inspiracje, kreatywność i rozwój z programem Ambasadorzy Rozwoju

Mija rok, odkąd uruchomiliśmy program Ambasadorzy Rozwoju, w którym bierze udział 18 ekspertek i ekspertów sprzedaży z naszej sieci salonów. To, co dotychczas zrobili przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!

Przez ostatni rok Ambasadorzy i Ambasadorki dzielili się wiedzą sprzedażową ze swoimi kolegami i koleżankami, inspirowali do rozwoju w tym zakresie, a także promowali usługi i produkty Play. W związku z tym przygotowali ponad 30 różnych materiałów szkoleniowych i promocyjnych, w tym:
☑ podcasty rozwojowe,
☑ recenzje szkoleń,
☑ testy i recenzje sprzętów,
☑ Tips&Tricks do systemu CRM,
☑ nagrania z wydarzeń firmowych,
☑ wideo-wywiady.

Uczestnicy programu doceniają to, że mogli sprawdzić się w nowych, niestandardowych rolach i działaniach, nabyć ogromnego doświadczenia, poszerzać wiedzę i przekazywać ją dalej. 

Akademia Technologii Play

6. edycja Akacemii Technologii Play skupiła się na sztucznej inteligencji - jednym z najważniejszych trendów w dziedzinie telekomunikacji i technologii.

Program konferencji obejmował szeroki zakres tematów, od wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie, po rozwój technologii i kompetencje sprzedawcy przyszłości. To nie tylko doskonałe miejsce do zdobywania wiedzy dla Playersów, ale też do dzielenia się doświadczeniem i tworzenia przyszłości naszej branży.
 

Play na Forum Gospodarczym Time

W tym tygodniu uczestniczyliśmy w Forum Gospodarczym Time, konferencji organizowanej przez KIGEiT (Krajową Izbę Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji). O naszych planach związanych z rozwojem infrastruktury stacjonarnej i mobilnej w najbliższych latach mówił w debacie „Inwestycje w telekomunikacji” Michał Ziółkowski - Członek Zarządu P4 ds. Techniki.

Michał wskazywał między innymi, jak ważne jest współdziałanie branży i współdzielenie infrastruktury, aby najskuteczniej rozwijać infrastrukturę telekomunikacyjną i dostarczać naszym klientom wysokiej jakości usługi stacjonarne i mobilne.

Ruszamy w Polskę!

Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe to ważny partner w rozwoju naszej sieci mobilnej i stacjonarnej. Dlatego w tym tygodniu rozpoczęliśmy cykl wizyt na Regionalnych Spotkaniach Zarządców Nieruchomości, organizowanych przez Polski Instytut Rozwoju Rynku.

Pierwsze dwa spotkania odbyły się w tym tygodniu w Katowicach i Krakowie, a o korzyściach ze współpracy z Play opowiadał Wiesław Padło, dyrektor Biura Regionalnego w Katowicach.

Playersi na Xmas Energizing Day

15 grudnia w dwóch naszych biurach: w Warszawie i Katowicach, świętowaliśmy Xmas Energizing Day!
To wyjątkowy dzień w roku, podczas którego wspólnie śpiewamy kolędy, robimy stroiki czy dekorujemy pierniki.
To był dzień pełen energii i pozytywnych emocji. Sami nie wiedzieliśmy, że mamy tyle ukrytych talentów wśród naszych koleżanek i kolegów!

Nowe miejscowości w zasięgu LTE

Maj należał do wybitnie udanych miesięcy jeśli chodzi o nowe miejscowości, do których dotarł szybki, fioletowy internet. Nasze zespoły odpowiedzialne za sieć pokazują, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych – dopełniają wszelkie wymogi formalne i uruchamiają kolejne stacje. Dzięki temu mieszkańcy kolejnych miejscowości mogą cieszyć się komfortową pracą, rozrywką czy możliwością kontaktu z bliskimi.

Szczegóły i listę znajdziesz tutaj: https://blogplay.pl/2022/06/nowe-miejscowosci-w-zasiegu-maj-2022/

PLAY wyróżniony w V edycji konkursu FRIENDLY WORKPLACE

Mamy powody do dumyi radości!

Kapituła konkursu nagrodziła nasze podejście i wysiłki w obszarach takich jak: relacje z pracownikami, rozwój pracowników, work life balance, zdrowe miejsce pracy i benefity. Wyróżniono nas również Nagrodą Specjalną za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, poszanowanie dla idei łączenia pracy zawodowej z życiem prywatnym, a także za szerokie zaangażowanie na rzecz tworzenia przyjaznego miejsca pracy. 

HR Najwyższej Jakości w Play

Jesteśmy dumni z uzyskanego certyfikatu "HR Najwyższej Jakości 2022" przyznawanego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Zasobami Ludzkimi PSZK
 
Jest to potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania.
 
Nagradzani pracodawcy to organizacje, które wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych!

Play uzupełnia ofertę internetu stacjonarnego

Rozszerzamy portfolio naszych rozwiązań dla domu o dostęp do światłowodu – nawet 1 Gb/s!

Dostępność usługi pod danym adresem można sprawdzić na stronie: play.pl.

Dostawcą światłowodu jest firma Fiberhost. Współpraca obejmie wszystkie otwarte sieci firmy budowane w ramach inwestycji własnych oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Play z zieloną energią elektryczną

W lipcu 2021 roku nawiązaliśmy współpracę z dostawcą energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. Dostarczana energia ma tzw. gwarancję pochodzenia, czyli certyfikat potwierdzający jej pozyskanie z elektrowni wodnych, farm wiatrowych czy słońca. To dopiero pierwszy w realizowanych przez Grupę Iliad i jej spółki celów klimatrycznych, kolejnymi są: 

  • do 2035 roku, 15 lat przed celem wyznaczonym przez Porozumienie Paryskie, 0 emisji netto w przypadku emisji bezpośrednich (zakresy emisji 1 i 2);
  • w 2050 roku, 0 emisji netto naszych najbardziej znaczących emisji pośrednich, czyli pochodzących z łańcuchów dostaw, które nie są kontrolowane przez organizację (zakres 3).

 

Współpracujemy z Her Impact

Play łączy siły z Her impact przy wspieraniu przedsiębiorczości młodych kobiet. Rozpoczynamy współpracę, w której jednym z elementów będzie dzielenie się wiedzą i doświadczeniem Expertów Play z różnych dziedzin. 

 

 

Uruchomiliśmy w Play 9000 stację!

Mamy to! W maju przekroczyliśmy próg 9000 stacji bazowych wybudowanych przez Play. 

Szczęśliwa dziewięciotysięczna stacja znajduje się w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno

Play24 najlepiej ocenianą aplikacją operatorską w Polsce

Aplikacja Play24 powstała, aby ułatwić klientom codzienne zarządzanie kontem w sposób intuicyjny, wygodny i bezpieczny. Cel został osiągnięty, czego dowodem są najwyższe oceny wśród aplikacji operatorskich w Polsce w Google Play i Apple App Store.

Ilość aktywnych kont w naszej aplikacji osiągnęła na koniec listopada 5,3 mln i jest to najwyższy wynik w całej historii Play24! Jesteśmy dumni!

Akademia Team Play

Jako Play stworzyliśmy nowy portal stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży. Akademia Technologii Play jest miejscem, które inspiruje, wspiera rozwój, zachęca do kreatywności i wspólnych aktywności. Jest to miejsce bez hejtu czy ocen – stawiamy na zabawę i stworzenie najlepszej atmosfery do swobodnego rozwoju zainteresowań i talentów.

Akademia Team Play czeka na wszystkie dzieci, nastolatków oraz ich rodziców i opiekunów pod adresem: akademiateamplay.pl.

Rekrutacje do salonów sprzedaży

W związku z sytuacją zachorowań na COVID-19 pierwsze etapy rekrutacji odbywają się telefonicznie lub w formie rozmów wideo. Finalne spotkania z wybranymi kandydatami mogą odbywać się w przyszłym miejscu pracy (salonie Play) w formie osobistego spotkania z zachowaniem aktualnych wymogów sanitarnych (w tym np. utrzymywanie określonego dystansu i używanie wymaganych środków ochrony).

Zdolni zdalni

Pomaganie innym zawsze było dla nas ważne, dlatego jako firma postanowiliśmy pomóc!

Każdy kto ma zalegający w domu sprzęt IT (tablet, laptop, smartfon) od teraz może go przekazać w słusznej sprawie. Na naszym Playowym FB jest uruchomiona akcja https://www.facebook.com/groups/ZdolniZdalni/

Jest to miejsce, w którym każdy kto może zgłasza się ze sprzętem do oddania, zgłaszają się też wszyscy którzy go potrzebują.