Wszystkie wydarzenia

Współpracujemy z Her Impact

Play łączy siły z Her impact przy wspieraniu przedsiębiorczości młodych kobiet. Rozpoczynamy współpracę, w której jednym z elementów będzie dzielenie się wiedzą i doświadczeniem Expertów Play z różnych dziedzin. 

 

 

Uruchomiliśmy w Play 9000 stację!

Mamy to! W maju przekroczyliśmy próg 9000 stacji bazowych wybudowanych przez Play. 

Szczęśliwa dziewięciotysięczna stacja znajduje się w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno

Play24 najlepiej ocenianą aplikacją operatorską w Polsce

Aplikacja Play24 powstała, aby ułatwić klientom codzienne zarządzanie kontem w sposób intuicyjny, wygodny i bezpieczny. Cel został osiągnięty, czego dowodem są najwyższe oceny wśród aplikacji operatorskich w Polsce w Google Play i Apple App Store.

Ilość aktywnych kont w naszej aplikacji osiągnęła na koniec listopada 5,3 mln i jest to najwyższy wynik w całej historii Play24! Jesteśmy dumni!

Akademia Team Play

Jako Play stworzyliśmy nowy portal stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży. Akademia Technologii Play jest miejscem, które inspiruje, wspiera rozwój, zachęca do kreatywności i wspólnych aktywności. Jest to miejsce bez hejtu czy ocen – stawiamy na zabawę i stworzenie najlepszej atmosfery do swobodnego rozwoju zainteresowań i talentów.

Akademia Team Play czeka na wszystkie dzieci, nastolatków oraz ich rodziców i opiekunów pod adresem: akademiateamplay.pl.

Rekrutacje do salonów sprzedaży

W związku z sytuacją zachorowań na COVID-19 pierwsze etapy rekrutacji odbywają się telefonicznie lub w formie rozmów wideo. Finalne spotkania z wybranymi kandydatami mogą odbywać się w przyszłym miejscu pracy (salonie Play) w formie osobistego spotkania z zachowaniem aktualnych wymogów sanitarnych (w tym np. utrzymywanie określonego dystansu i używanie wymaganych środków ochrony).

Zdolni zdalni

Pomaganie innym zawsze było dla nas ważne, dlatego jako firma postanowiliśmy pomóc!

Każdy kto ma zalegający w domu sprzęt IT (tablet, laptop, smartfon) od teraz może go przekazać w słusznej sprawie. Na naszym Playowym FB jest uruchomiona akcja https://www.facebook.com/groups/ZdolniZdalni/

Jest to miejsce, w którym każdy kto może zgłasza się ze sprzętem do oddania, zgłaszają się też wszyscy którzy go potrzebują.

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem