Świat za płotem jest bardziej fioletowy!

„W Play nigdy nie ma nudy. Ciągle tworzymy nowe procesy i usprawniamy istniejące – przy okazji zbieramy doświadczenie i świetnie się bawimy.”
Piotr Wentykier
Kierownik Procesów Sprzedaży Bezpośredniej
„You never Play alone! 😊”
Wiktoria Chmura-Dończyk
Młodszy Kierownik ds. Transformacji
„Zaczynałam pracę od umowy na zastępstwo i miało to być coś tylko na chwilę. Zostało na dłużej głównie dzięki ludziom, z którymi pracuję. Działamy razem i wtedy wszystko wydaje się łatwiejsze. Na co dzień bywa tak fajnie, że zapominamy że jesteśmy w pracy.”
Ola Nowak
Kierownik Sklepu Play

Co u nas słychać

Play z wykładem na Politechnice Śląskiej

W ramach współpracy z Politechniką Śląską w Gliwicach, pojawiliśmy się na Uczelni z prezentacją "Za kulisami PLAY: Jak rozwijamy infrastrukturę telekomunikacyjną w Polsce".

Mówiliśmy o sposobach planowania, budowy i modernizacji stacji bazowych, a także o narzędziach, z jakich korzystamy przy optymalnym kształtowaniu naszej sieci.

Chwaliliśmy się też najciekawszymi projektami zrealizowanymi w ostatnim czasie, podkreślając siłę współpracy między różnymi zespołami Grupy Play w końcowym sukcesie.

 

Play na targach pracy Politechniki Śląskiej

20 marca uczestniczyliśmy w Inżynierskich Targach Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności Politechniki Śląskiej w Gliwicach. To pierwsza po lockdownach nasza obecność na targach pracy.

Rekruterzy, rekruterki oraz eksperci od planowania, budowy i optymalizacji sieci mieli okazję spotkać się ze studentami i absolwentami kierunków technicznych. Rozmawiali o ich planach zawodowych, zainteresowaniach technicznych, mieli także okazję przedstawić ofertę rekrutacyjną Grupy PLAY.

Nawiązaliśmy interesujące kontakty, a w ramach współpracy z organizacją studencką BEST w Gliwicach jeden ze studentów został naszym ambasadorem na Politechnice Śląskiej. Po rozmowach z nim chcemy, by Pawel dołączył do nas jako praktykant w Pionie Networks & TV. A ponieważ mamy świetne tradycje w pozyskiwaniu utalentowanych absolwentów i rozwijanie ich wewnątrz organizacji, już planujemy obecność na kolejnych eventach!

Play przyjaznym miejscem pracy

Otrzymaliśmy wyróżnienie godłem Friendly Workplace 2023 oraz Nagrodę Specjalną za nowoczesne standardy w obszarze relacji z pracownikami i promowanie kultury, przyjaznego, inkluzywnego miejsca pracy, respektowanie idei work-life balance, a także odpowiedzialne podejście w kontekście ochrony zdrowia i dobrostanu pracowników.

Podbijamy Facebooka!

Play został wyróżniony w raporcie Sotrender 2022, jako największy profil marek na polskim Facebooku.

Nasz sukces sięga już 2013 roku, bo to właśnie wtedy na Facebooku Play osiągnęliśmy 2 mln fanów. Wow!

Kolejne lata to kolejne sukcesy - w 2016 Play stał się największym telekomem na polskim Facebooku. Również wtedy zostaliśmy największym profilem brandowym na polskim FB!

Te pozycje utrzymujemy do dziś, dbając o naszych fanów i zapewniając im najlepszy customer care oraz angażującą komunikację

Znajdź nas na: