Świat za płotem jest bardziej fioletowy!

Play – najczęściej wybierana sieć w Polsce. Sprawdź, dlaczego warto pracować w Play.

„W Play nigdy nie ma nudy. Ciągle tworzymy nowe procesy i usprawniamy istniejące – przy okazji zbieramy doświadczenie i świetnie się bawimy.”
Piotr Wentykier
Kierownik Procesów Sprzedaży Bezpośredniej
„You never Play alone! 😊”
Wiktoria Chmura-Dończyk
Starszy Specjalista ds. Projektów i Systemów Sprzedażowych
„Cenię sobie w pracy, że skupiamy się na kwestiach ważnych. Ważny jest zespół ludzi, z którymi działam, nasze kompetencje i odpowiedzialność. Nie ma znaczenia to czy nosimy garnitury, dresy czy jeansy.”
Karina Rompa
Content Management and Acquisition Team Manager

Co u nas słychać

Play sponsorem Women Techstyle Summit 2022

29 marca rusza Women Techstyle Summit 2022 - jedna z największych w Polsce konferencji dla kobiet z branży IT, skierowana zarówno do specjalistek oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę w IT. 

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami, także z Play :) 

Tegoroczna edycja odbędzie się w wersji online. Bezpłatne bilety: t.ly/qLlri.

 

Play wspiera obywateli Ukrainy

Jako operator, z którego usług korzysta wielu obywateli Ukrainy, pragniemy okazać solidarność i wsparcie. Będąc firmą telekomunikacyjną, chcemy wszystkim zapewnić możliwość kontaktu z bliskimi oraz dostęp do aktualnych informacji. 

Wprowadziliśmy  darmowe rozmowy, SMSy i transfer danych, rozdajemy darmowe startery, uruchomiliśmy infolinię w jęzuku ukraińskim a nasi wolontariusze z Centrali i Salonów Play pracują na granicy przy rejestracji kart pre-paid.

Gramy razem z WOŚP!

To już tradycja, więc i w tym roku nie mogło nas zabraknąć! 

Nasze Salony już od kilku dni kwestują na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zapraszamy do odwiedzania :) 

Jak inaczej można pomóc?

  • Licytując jedną ze 100 złotych kart SIM przekazanych przez Play na aukcje WOŚP
  • Wysyłając SMS-a charytatywnego o treści „SERCE” na numer 75 565 – cały przychód z SMS-ów przekazany jest na konto fundacji
  • Poprzez aplikację Play24 – każde doładowanie i płatność faktury w aplikacji to 1 zł przekazany na cel 30. Finału

I oczywiście wypatrując i wspierając wolontariuszy w całej Polsce! 

TAKE THE CHALLENGE z Play!

Wraz z ChallengeRocket.com przygotowaliśmy wyzwanie, w którym może wziąć udział każdy, kto chciałby sprawdzić się w zadaniach technicznych. Po pomyślnym przejściu wyzwania i procesu rekrutacji możesz dołączyć Play jako Specjalista IT w Zespole Digital Development. 

Spróbuj swoich sił i rozwiąż 13 szybkich zadań! 

Szczegóły: Play Recruitment Challenge | ChallengeRocket.com

 

Znajdź nas na:

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce prywatności i Cookies.
Rozumiem